BeautybarLeuven

Martelarenlaan 241, Kessel-Lo, 3010
Home-based venue
Open Friday: 10:00 - 21:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Hair removal
Face

Venue reviews

5,0
13 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Erg vriendelijke en zorgzame aanpak én steeds een super mooi resultaat! 😍
Esther is een toptalent! Wanneer je een idee pitcht, maakt zij er een mooie realiteit van. Ik hou erg van mijn autumnal nails die ze deze keer gezet heeft 🧡 Een erg fijne ontvangst met een drankje en een geweldige babbel erbij, zijn de kers op de taart. Me-time om naar uit te kijken!
looked after my nails so well & such a kind environment!
Ik kom hier al lang en ze wordt beter en beter. Het is zo fijn en zo een leuke me-time. Ze is zo goed in haar werk ❤️
Wauw ervaring! Eerste keer eens voor korte nagels gegaan bij Esther en ze zijn prachtig. Heel verzorgde plaats, ik raad het iedereen aan die deftige nagels wilt laten zetten want ze doet het fantastisch.
Show more reviews...

Meet the team

About

Welkom bij BeautybarLeuven, waar elegantie en verfijning samenkomen en jouw natuurlijke schoonheid in het middelpunt staat. Met een passie voor perfectie en oog voor elk detail, bied ik exclusieve behandelingen aan zoals BIAB-nagels, brow lamination en lash lifts. Ik ben Esther, gecertificeerd schoonheidsspecialiste met oog voor precisie en liefde voor het vak. Mijn missie? Jou laten stralen in een serene, stijlvolle omgeving, waar iedere behandeling op maat wordt afgestemd op jouw unieke wensen. Zo vertrek je niet alleen met een onweerstaanbare uitstraling, maar voel je je ook volledig verzorgd, zelfverzekerd en luxueus.

Services

Face
Nails
Hair removal

Portfolio

About

BeautybarLeuven
Martelarenlaan 241
3010 Kessel-Lo

Welkom bij BeautybarLeuven, waar elegantie en verfijning samenkomen en jouw natuurlijke schoonheid in het middelpunt staat. Met een passie voor perfectie en oog voor elk detail, bied ik exclusieve behandelingen aan zoals BIAB-nagels, brow lamination en lash lifts.

Ik ben Esther, gecertificeerd schoonheidsspecialiste met oog voor precisie en liefde voor het vak.
Mijn missie? Jou laten stralen in een serene, stijlvolle omgeving, waar iedere behandeling op maat wordt afgestemd op jouw unieke wensen. Zo vertrek je niet alleen met een onweerstaanbare uitstraling, maar voel je je ook volledig verzorgd, zelfverzekerd en luxueus.

  • 🌸 Sfeer: warm, vriendelijk & verzorgd
  • 💅 Specialisatie: hoogwaardige schoonheidsbehandelingen
  • Merken: The Gel Bottle, Neonail, Polkadots , Alisa Nails, Navy, Glossify
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
Closed
ThuThursday
Closed
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0021:00
SunSunday
10:0021:00

Products used in this venue

  • Mrs. Highbrow
  • Neo Nail
  • The Gel Bottle

Home-based Venues nearby